Photos

Photographer's Note

Uzunca bir aradan sonra tekrar merhaba!

Kızım buyudukce daha rahat gezer ve sadece gezmek degil daha konsantre fotograf ceker oldum.. Ve siz dostlari özledim gercekten..

Burasi Kocaeli sinirlari icinde Maşukiye beldesi. Maşukiye'nin kuzeyinde Sapanca Gölü vardır. Güneyinde Kartepe ve Samanlı dağları bulunmaktadır. Sapanca Gölü'nün çevresinde bir adet yürüyüş yolu ve çay bahçeleri var. Kocaeli'nin ve Marmara Bölgesi'nin en önemli mesire yerlerindendir. Alabalık restaurantları ile ünlüdür.

Burasi da o alabalık tesislerinden biri.. Yemekleri ve sunduğu doğal imkanlar harika.. Sabah gelip gün batarken ayrılabileceginiz bir yer.. Küçük bir gölünde balık tutma, ata binme, bisikletle gezme, futbol ve voleybol oynama, nefis yemekler yeme, çeşitli hayvanlarla çok yakından ilgilenme olanakları var..

Bu küçük kız da ördeklere dokunabilmek için peşlerinden gidiyordu, ben de kizin peşinden :)

(taken in Masukiye/kocaeli.. there are lots of fish restaurants and natural places.. It was taken in one of the restaurants, not only the reastaurant but also it is like a small farm. Little girl is trying to touch the ducks but they're escaping.. and I'm chasing all of them here)

amazon has marked this note useful

Photo Information
Viewed: 3066
Points: 12
Discussions
  • None
Additional Photos by ReLa Moonkhan (gokanlam) Gold Star Critiquer/Gold Star Workshop Editor/Gold Note Writer [C: 678 W: 166 N: 1118] (6605)
View More Pictures
explore TREKEARTH