Photos

Photographer's Note

Anghor Wat tapınağının yakın çevresinde yerleşik ve bu çevrede yaşayan insanların ortak özellikleri o insanları tanıdıkca bizleri fazlasıyla şaşırtıyordu...
İçinde bulundukları ortam ve şartlara, durumları ne olursa olsun güleryüz ve saygıyla bakıp, sevgiyle kabullenip yaşamak dışında herhangi başka tercihlerinin olmaması onları her türlü önyargıdan arındırıp sevgiyi ve elindekini paylaşmaya yöneltmişti... Sütünü yavrusuyla ve elindeki elişi hatırayı bizimle paylaşma arzusunda olduğunu bizler "acaba bizden ne isteyecek" önyargısından arındıktan sonra anlayabildik... Esasında gülen gözlerle ışıldayan içten gülümsemeyi başından farketseydik belki fazla mahcup da olmayacaktık !..

You get amazed of people living near Anghor Wat Temple. No matter what kind of a life condition they are in, they never give up smiling, being happy, sharing all what they have and having no prejudice... Something we must envy... She was feeding her baby and sharing the thing in her hand.... unfortunately, we soon understood that she did not want anything- after we got away from our prejudice. Maybe we weren't going to be embarrassed only if we realized this sweet sincere smile in the first hand.

amazon, bostankorkulugu, ALIRIZA, cengiz, sufi, Serendipity, ma1951 has marked this note useful

Photo Information
Viewed: 2423
Points: 32
Discussions
  • None
Additional Photos by Coskun Tezic (Tezic) Gold Star Critiquer/Gold Note Writer [C: 1825 W: 7 N: 3326] (17867)
View More Pictures
explore TREKEARTH