To kordinator: foto aparat - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great kordinator 2015-01-26 2:39

Zdravo Majo
Ja iz tvojih radova vidim da puno putuješ pa se pitam da li ti je to povezano sa poslom kojim se baviš,ili su ti takve mogućnosti (da putuješ) kako volimo da se šalimo u Srbiji a verovatno i u Hrvatskoj.
Lepe fotografije koje si napravila iz ne malog broja zemalja.
Pročitao sam na profilu da nemaš neki dobar foto aparat.
Razlika je samo u dubinskoj oštrini fotografije,ja to iz iskustva kažem,ali i to može da se popravi u fotošopu.
Čovek mora da zna da iskoristi ono sa čime raspolaže a ti to fino radiš.
Ovaj rad mi se sviđa jer je umetnički nastrojen,lep je i zanimljiv a uz to su detalji na S početnog slova mog imena pa sam malo pristrasan.:)
Želim ti da skupiš dovoljno novca da kupiš sebi neki solidan foto aparat.
Pozdrav iz hladnog Pomoravlja.
Saša

Old 01-26-2015, 12:14 PM
tulipan7 tulipan7 is offline
TE Junior Member

Default To kordinator: foto aparat

Bok Sasa,
u medjuvremenu sam kupila novi, bolji fotic ali kakva korist kad je fotograf ostao jednako los!!!
Imas pravo, dosta putujem - nesto malo zbog posla, uglavnom iz uzitka i ljubavi - a slikam samo i isključivo kad putujem tako da su moje fotke prvenstveno uspomene. Tu i tamo mi se poneka ucini zanimljivom pa je podijelim ovdje na TEu. Vrijeme mi na zalost ne dozvoljava niti da se vise bavim fotkama niti da vise vremena provodim na TEu tako da se javljam samo povremeno sto djelomicno ima veze s tvojom opaskom oko ocjenjivanja i pisanja kritika - mozda nije idealno ali mi je ovo jos uvijek jedno od najdrazih mjesta upravo zato sto je, u pravilu, usmjereno na upoznavanje ove nase kugle zemaljske koju sami nikad necemo u potpunosti upoznati.
Po fotkama vidim da je zima ove godine bila blaga... Pokusat cu ostati u vezi s tvojim slikama... Pozdrav iz Zagreba
MAJA
Reply With Quote
Old 01-26-2015, 01:10 PM
kordinator kordinator is offline
TE Senior Member

fotografije su odlične,kao i umeće autorke...
pored toga što se divim fotkama zaista se divim gde si sve putovala...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules