Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great emka 2013-06-01 21:09

cześć, fantastyczne zdjecie, pokazałeś ten budynek w niezwykle atrakcyjny sposób. Ze zdjecia trudno sie zorientować o co w tym szystkim chodzi. Zaczęłam szukać w Googlu i zorientowałam sie, ze ja już to widziałam, na moim własnym zdjęciu :). Ja te żurawie widziałam płynąc statkiem po Renie, a więc z oddali, i nie byly jeszcze gotowe. Te cylindry u Ciebie wydaja sie zaskakujące, ogromne, a tak naprawdę są małe. Bardzo efektowna kompozycja, chociaż sam obiekt niezbyt mi się podoba.

Pozdrawiam M

Old 06-02-2013, 06:41 AM
krzychu30 krzychu30 is offline
TE Junior Member

Default To emka: zurawie

Witaj Malgorzato,
dziekuje za mily komentarz.Faktycznie chyba powinienem zalaczyc w WS jakies zdjecie tych budynkow z oddali.Dla kogos kto ich nie widzial,zdjecia moga byc troche "klopotliwe" do rozszyfrowania.Musze ci powiedziec,ze tez dlugi czas nie zwracalem na te budynki uwagi-z oddali co prawda wygladaja intrygujaco ze wzgledu na swoja architekture,ale jakos nigdy mnie nie ciagnelo do blizszego ich poznania.Natomiast z bliska i w zestawieniu ze starymi portowymi zabudowaniami wokol,cala odnowiona okolica robi pozytywne wrazenie.(co widac rowniez czesciowo na twoim zdjeciu,gdzie po lewej stronie kadru mamy ladna historyczna zabudowe)

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli
Krzysiek
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules