Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great muratcaloglu 2009-01-12 1:57

Tam gozun hareket yolu uzerinde bir kayık, kayık uzerinde farklı renklerde semsiyeler, hatta goz alıcı kırmızılar, kayıkların gozu goturdugu yerde onunla kesisen bir baska kayık ve uzerinde insanlar, suyun kattıgı dinginlik.. Eee daha ne olsun dimi.. ama bi seyler var gercekten eksik olan.. bir: ışık. yagmurlu havanın soguttugu ısık renkleri bogmus.. iki: kayıklar gozu zorla diger kayıga goturuyor ve orda karsımıza cıkan kayıgı gorebiliyor muyuz.. Hayır.. hem kayık hem insanlar arka fondaki ahsap yapının karısıklıgına kurban gıtmısler ve fotografın tum albenisini kaybettiriyor.. Bence tabi..
Sevgiler

  #1  
Old 01-12-2009, 11:33 AM
erdo's Avatar
erdo erdo is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 67
Default To muratcaloglu: budur

Evet üstat eleştirin nefis. Kafamı karıştıran bir fotoydu bu. Klasik anlamda olması gereken ögeler var , bilincimle sevmem lazım ama tam hoşumada gitmiyor nedir diye sorum duruyordum kendime. Sorumun cevabını sen verdin. Sağol. İşte kritik budur be hocam. sevgiler.
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 08:30 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH