Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great utkue 2007-08-09 11:27

Sevgili Derya,
Fotografın daha sonra gönderdiğin fotograf gibi çok güzel ve etkili, gerçekten de çok şeker şeyler.
Ama benim aklıma bu yarış takıldı, bu bizim hiç bilgimiz olmayan yarışı kimler düzenledi, bu aktivite nerelerde duyuruldu, Türkiye'de bu işler böyle mi organize edilecek ve zaten bir avuç doğasever olan ülkemizde böyle mi taban oluşturulacak merak etmeye başladım doğrusu.
Tebrikler ve sağlıcakla kal.

  #1  
Old 08-27-2007, 12:21 PM
dumanica's Avatar
dumanica dumanica is offline
TE Senior Member
Thread Starter
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 540
Default To utkue: MERHABA

Değerli Utku bu güzel değerlendirme için çok teşekkürler ediyorum. Türkiye'nin görmediğim yeni yerlerini keşfetmek ve fotograflamak için bir süredir Ankara dışındaydım. Döner dönmez Sizlerden gelen güzel mesajlara cevap yazma fırsatını bulabildim. Evet yukarıda bahsettiğin sorunun cevabını http://www.touaregturk.net/ bu siteye bakarak bulabilirsin.
Bu takımı kuran arkadaşlar ile bir süredir tanışıklığım vardı. Son olarak DASK'ın dağ aşma yarışmasında Beni bu yarışmaya davet ettiklerinde bende yarışma ile ilgili olarak hiç birşey bilmiyordum. Sonrasında istanbul'lu bir çok katılımcının oluşturduğu bu macera yarışının içerisinde buluverdim kendimi. SAnırım siteyi incelersen sorularına bir parçada olsa cevap bulabileceksin. Fakat hala aklına takılan birşeyler de olursa elimden geldiğince sorularına cevap vermeye çalışabilirim.
Selamlar sevgiler.Derya DUMAN
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:47 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH