Forums


Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great aurel 2005-12-01 12:43

Hi Tropojani, do doja te te therrisja me emer por nuk e ke shenuar asgjekundi !!
Nejse, hej edhe ti ke disa foto te bukura, me vjen mire qe po i publikon.

Nuk kam shkuar akoma ne verilindje (Bajram Curri, Valbone etj) por po planifikoje qe te veje ne te ardhmen.
Mezi pres !!

Te pershendes edhe une dhe na vendos foto te reja OK ?? bye

  #1  
Old 12-16-2005, 09:03 AM
TROPOJANI TROPOJANI is offline
TE Newbie
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 7
Default To aurel: Pershendetje Aurel!

Faleminderit per vleresimin!
Po habitem pse nuk ka dale emri im ne web sepse e kam publikuar, quhem Ilir Seci,jam nga Tropoja dhe jetoj ne USA,NY,fotot qe jane aty jane marre kete vit se me takoi te shkoj shpesh nga vendlindja...
Vazhdo e na publikoni foto edhe ju se jane te bukura!
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 02:58 AM.explore TREKEARTH