Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great sadik1905 2009-09-04 3:17

Merhaba Ali abi,
Düşük ışık koşullarında çok güzel sonuç almışsınız elinize sağlık..
Bu arada ben sizin yanınızda aldığım tokina 12-24 lensi verip yerine tokina 11-16 aldım şu an çok memnunum çok keskin bir lens bu lensi soranlara gönül rahatlığı ile önerebilirsiniz.

Old 09-04-2009, 10:25 AM
alibasarir alibasarir is offline
TE Junior Member

Default To sadik1905: tokina 11-16

merhaba sadık
bende senden sonra mustafa beyden denemek için tokina 12-24 aldım biraz fotograf çektim.tamam keskinliğine diyecek yok ama polarize filtre takıldığında 12 ve 13 mm'lerde acayip köşe kararması yapıyor.sen aldığın yeni 11-16 lensinden memnun kaldıysan iffet'e(amazon) bundan bahset çünkü az önce oda bana bu lens hakkında bilgin varmı diye sordu.
ben yarın bir kaç arkadaşı odak foto mustafa beyin dükkanına getireceğim yarın öğlen 13_00 gibi oralardayım yolun düşerse görüşürüz.
selamlar
Reply With Quote
Old 09-04-2009, 11:10 AM
sadik1905 sadik1905 is offline
TE Junior Member

Default Re: To sadik1905: tokina 11-16

Abi gelme fırsatım olursa gelicem gelemesemde çok selamlar mustafa abiye. Tokina 12-24 distorsyon olayı bana fazla geldi onun için geri verdim polarize ile deneme yapmadım. 11-16 çok daha keskin distrsyonu makul seviyede tabi polarize filitre ilede denemek lazım(köşe kararması için).İffet hanımı tanımıyorum sizin aracılığınızla yardımcı olayım dedim.Yakın zamanda akçakoca cami panaromik fotoğrafı yükledim 11-16 ile çekildi tabi biraz keskinlik verdim elimde birkaç fotoğraf daha var 11-16 ile çekilmiş yakın zamanda yükliycem takip edebilir kendisi.Saygılarımla.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules