To sarieyyupoglu: Fotografin hikayesi - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great sarieyyupoglu 2004-10-01 14:03

fotoğraf doğallığı çok güzel yansıtmiş. ilginç olan adamın gözlerindeki gülümseme, belki bu sadece bir anlıktı belki de mutlu olmak için her anı değerlendiriyordur kim bilir beki de bugun onun için çok iyi geçmiştir. her ne olursa olsun gülmek için neden aramamalıyız. aksi takdirde hiç gülemeyiz. bu fotoğrafın bana gülmeyi hatırlattığı için çok teşekkür ederim.

Old 10-02-2004, 11:22 AM
Dionysos Dionysos is offline
TE Junior Member

Default To sarieyyupoglu: Fotografin hikayesi

Sevgili Erdem,

Fotograf ve adamin hikayesi soyle. Adam, Adiyamanli ve herhalde sehre uzak bir koyunden ki Turkcesi cok kisitliydi. Beni gorunce turist sandi 'foto ?' dedi ne demek istediyse. Ben de 'hemserim ben Turkum' dedim. Sasirdi, Turk'un fotograf cekmesi ilginc geldi ona. Senin de belki basina gelmistir. Anadolu'da fotograf ceken turisttir gibi bir kabul var.

Gulumsemesi sanirim kendinin fotograflanmaya deger bulunmasina sasirmisligindan. Dikkat edersen alayci ve kuskulu bir ifade de var yuzunde.

Sonra nerelisin falan filan konustuk...bu kardesimiz, kendinin haberi yok ama international bir tip oluverdi.

Senden Elazig'dan insan manzaralari beklemeye devam ediyoruz.

Ilgin icin tesekkurler.
Reply With Quote
Old 10-05-2004, 06:25 PM
sarieyyupoglu sarieyyupoglu is offline
TE Newbie

Default Re: To sarieyyupoglu: Fotografin hikayesi

adamın hikayesi ilginçmiş.
yalnız adamın gülümsemesi çok dikkatimi çekmişti ama o gülümsemenin yanında başka ifadeleri de yeni farkettim.
mona lisa tablosunda ki gülümseme ve üzüntü ifadelerinin bir arada bulunması gibi bir şey.
belki de tam bir film yıldızında aranan özelliklere sahiptir.
her neyse, insan fotoğrafları ilgimi çekti. bir kaç tane deneyeyim bakalım becerebilecek miyim?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules