Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great golus 2012-05-29 4:07

Merhaba Derya,

Uzun zamandır özletmiştin kendini, tekrar hoşgeldin diyelim. Bu fotoğrafı çok iyi hatırladım, sanırım sana ilk yorum yazdığım fotoğraf buydu. Tamam, şimdi renkl versiyonunu arşivinde buldum. Siyah beyaz çevrim fikri çok iyi, SB için çok da uygun bir fotoğraf ancak burada çevrim açısından beni tatmin etmeyen bir şey var. Renkli versiyonda bu fotoğrafın cazibe noktası olan dumanların tülsü yumuşak etkisi ve arka plandaki eski apartmanın hayal gücünü zorlayan doğal dokusu bana biraz bozulmuş gibi geldi. Burada duman adeta yer yer belli, arka plandaki apartmanın ana hatları kesin çizgilerle ortaya çıkarılmış, bana biraz fazla zorlanmış gibi geldi. Üzgünüm ama, gerçekten sevdiğim bir fotoğraf olduğundan ve içerdiği büyü bir miktar bozulduğu için fikrimi yazmak ihtiyacı duydum. Umarım serginiz hak ettiği şekilde başarılı olur. Selamlar,

Süleyman

  #1  
Old 05-29-2012, 11:34 AM
Derya's Avatar
Derya Derya is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 204
Default To golus: merhaba

Söylediklerinize katılıyorum bende orijinal halini seviyorum..Bahsettiğiniz gizem renkli halinde daha belirgin, hatta orijinalinden biraz kırpılmış hali bu .. Fakat Atölye hocamız fotoğrafların hepsini siyah beyaza çevirdi ve fotoğraflarda kendi oynama yaptı. Bu halini bende işlerimin yoğunluğu nedeniyle ancak sergilendiği zaman gördüm..

Fikriniz her zaman benim için değerli Süleyman Bey, zamanını ayırıp yorumlarınızı esirgemediniz ..
Çok teşekkür ederim.

Sevgiler
Derya
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 11:36 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH