Forums


Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great agjika 2012-04-23 16:14

Pershendetje Dhimiter,

Me pelqen shume kjo fotografia jote. E ke kapur fluturen shume paster. Ngjyrat jane fantastike dhe drita e mengjesit eshte shume e kendeshme. Sikur te kishe levizur pak me majtas ne menyre qe trupi i flutures te dilte me shume ne dukje do ishte me mire por qe nuk eshte kollaj.

Te faleminderit

Aleksi

  #1  
Old 04-24-2012, 09:44 PM
dimitri_03 dimitri_03 is offline
TE Newbie
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 1
Default To agjika: Pershendetje

Ishte fragmenti i nje sekonde qe e kam kapur pasi brodha pak pas flutures deri sa e lodha

Faleminderit,
Gjithe te mirat
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 12:38 AM.explore TREKEARTH