Forums

Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great setenay 2012-04-07 10:29

Sevgili Tülay Merhaba,
Mesleki başarını kutlamak için hangi karesine yazayım arayışı ile galerindeki bu ilk harika fotografından bakmaya başladım, sayende Alaçatı'yı,Çeşme'yi, sevgili Ege'min diğer güzelliklerini hem köşebucak gezdim hemde yazılan yorumlarıda okurken saatler geçmiş,sayende özlemle andığım TE ün eski güzel günlerini yeniden yaşadım.4.5 yıl olmuş tanışalı,ne değerli bir kazanım oldun benim için.O tarihte, çalıştığın iş yeri tasfiye olunca, zorunlu olarak mühendislik mesleğine ara vermiş, evinin işlerini yaparken boş vakitleri değerlendirmek için fotograf çekimleri, Almanca kursları ile oyalanırken,yeniden Üniversite de kariyere başlama şansını bulunca 2 yıldır başını kaşıyacak vakit bulamaz olmuştun.İyiki o ara dönemde TE rastlamışsın bu sayede seni tanıdık.Şimdi yoğun çalışma süreci sonrası emeğinin karşılığını aldın.Doçentlik payesi,bana göre ,insanın mesleki yaşamında yaşayabileceği en güzel onur vesilesi.Ne mutlu sana,ailene, en çok ta Anne ve babana. Yaşlılık günlerinde onlara verdiğin muhteşem bir armağan oldu.
Sevgili Tülay, dün girdiğin sınav sonucunu öğrendiğimde çok mutlu oldum,sevincini, kıvancını candan paylaşıyorum. Bundan sonra, sağlıkla, mutlulukla, keyifle geçecek bol gezili yıllar diliyorum.İyiki seni tanıdım TE e buna vesile olduğu için bir kez daha sonsuz teşekkürler ediyorum.
Sevgiyle kal canım arkadaşım
setenay

Old 04-14-2012, 02:03 PM
TGULUMSER TGULUMSER is offline
TE Junior Member

Default To setenay: Yillar gecivermis

Setenay Ablam candan dostlugunuz ve icten duygulariniz icin cok tesekkurler,
Gercekten de yillar gecivermis. Okulda odamda TE'e yukledigim birkac foto duvarda asili. Bazen onlara bakip ben de iyi ki TE'e uye olmusum diyorum. Iyi ki varsiniz, iyi ki haspel kader fotografcilikla ugrasmisiz,
Guzel gunlerimizde gorusmek dilegiyle,
Tulay
Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules