Forums

Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great nes7 2008-12-03 17:03

Merhabaaaa... Önce ne desem bilemiyorum. Fotoğrafa mı bir şeyler yazsam, bizim yeni köpeğimizin adının Bobby olduğunu mu:))))) 15 günlük, beyaz, tatlı, minik bir şeymiş annemin anlattığına göre. Güzel olan kardeşim Bobby ismini seçmiş Setenay abla:) Bobby ismini koyma sebebi farklıymış ama bu örneği ona anlattığımda hoşuna da gitti doğrusu... Fotoğrafa gelince bakış ve sunum her bakımdan güzel. Bizim unutulmayacak köpeğimiz gibi buradaki Bobby'de çok vefakârmış. Eline ve düşüncene sağlık bu paylaşım için diyorum.

Old 12-05-2008, 06:57 PM
setenay setenay is offline
TE Expert

Default To nes7: Çok teşekkür ederim

Ailenizin yeni konuğumu desem! ferdimi desem !sevgili Boby niz sağlıkla güzel güzel büyüsün diyorum.Sevgili Nesrin nerden buldun bu kareyi,ama benimde sevdiğim fotoğrafımlarımdan biri bu , çünkü İskoçyaya gitmeden önce ders çalışırken Edinburg anlatılarında hep rastlamıştım bu hikayeye, Şehrin bir nevi sembolü olmuş,bu binanın hemen solunda -WS- taki mezarını gördünmü eni konu insanlar bu sadık hayvanın mezarına çiçekler koymuşlardı,vefasından dolayı,anısına cafe yapılmış tek şanslı köpek bu herhalde.Bende yeniden gezdim sanki sayende,çok teşekkürler
Selamlar,sevgiler sana ,
setenay
Reply With Quote
Old 12-05-2008, 08:32 PM
nes7 nes7 is offline
TE Junior Member

Default Aynen öyle... yeni, küçük ve de şirin bir üyemiz:)))

Daha görmedim ama bana anlatılan bu:))))) Senin yorum yazılacak daha çooookkk karen var Setenay abla. Öyle güzel fotoğraflar çekmişsin ki, öyle dolu dolu notlar yazmışsın ki... Galerinde her gezişinde insan yeni bir şeyler fark ediyor. Öğreniyor. Çoğu da akılda kalıyor. Ya da ben unutmuyorum:))))) Bu da unutmadıklarımdan sadece biri... Aynı dilekler benden sana. İyi bak kendine. Öpüyorum...
Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules