Forums

Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great yedirenk 2008-11-26 17:45

merhaba Setenay hanım,
bu yem satıcısı sevimli teyzeyi geçen gün T.E de başka bir karede de görmüştüm.kendisi Eminönünün ünlü simalarından olmalı.T.E de de ünleniyor sanki.
güvercinler bu şahane kareye inanılmaz bir zenginlik katmış.arka planda kollarını açmış gelen bayanda ilginç bir detay oluşturmuş.ortam onu çok etkilemiş olmalı.ama bu enfes tarihi mimaride güvercinler insanı etkilemiyecek gibi değil.ellerinize sağlık.selamlar,sevgiler

Cevdet

Old 11-27-2008, 04:45 AM
setenay setenay is offline
TE Expert

Default To yedirenk: çok teşekkür ederim

Günaydın Cevdet,bu fotoğrafımı çektiğim 2 yıl olmuş,TE te ki 5 aylık okul dönemimde daha doğru çeker olmuşum,konusuda benim için çok özel,o tarihte Sökede yaşayan-86yaşındaydı o zaman-annemin ameliyat için İst.da hastanede 3 hafta yatışı sırasında kendisine son bir yıl gece gündüz bakan Sökeli bu genç hanım refakat ediyordu,hasta bakmak kolay değil çok sıkılmıştır deyip 2 hafta sonu kızkardeşim annemi hastanede beklerken ben sabah 8 akşam 6, bütün İstanbulun ne kadar sarayı müzesi parkı varsa hanımı gezdirmiş fotoğraflarını çekmiştim.Hayatında ilk kez İst gören bu sevimli hanım güvercinlerle epeyce oyun oynamıştı.Annem o ameliyatla iyileşti 6 ay daha Sökede birlikte yaşadılar 2007 Nisanında ani gelen beyin kanaması ile birhaftalık bizlere veda süresi sonu kaybettik,o ara ben TE e 5 ay ara verdim,İskoçya gezisi sonra çektiklerimi paylaşma isteği ile yeniden başlamıştım bugüne kadar sürdü,çok mutlu olduğum renkli bir süreçti, şimdilik gerçekten bitti,sonraki yıllarda ne düşünürüm bilemem.Hatırlattıkların için teşekkür ederim.Selam ve sevgilerimle
setenay
Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules