Forums

Go Back   The TrekEarth Forums > TrekEarth Forum Home > Photos

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

setenay 2014-03-06 2:24

2008 yılının Temmuz ayında Tezic, günbatımında martıları çekip TE e göndermiş,deneme tarzı birde not yazmıştı.Sevgili amazon,notu çok beğenmiş,martı olmayı hiç düşünmemiştim ,bi düşünmek lazım değerlendirmek lazım üstadım diye not düşmüştü.Aynı kareye, gevezeliğim tutmuş yakında ölen arkadaşımın hikayesini yazmışım ben de.Gecenin bir yarısı tam yatacakken norveç-Bergen fotğ.ma iffetten bir yorum geldi hastalığını yazmış,ama üzülme ben arkadaşın gibi olmayacağım sıkı sıkı tutundum hayata bırakmaya niyetli değilim diye ilave etmiş,ne hale geldiğimi tahmin edersiniz, bülbülün çilesi dili belası deyip kendime kızarak sabahı sabah etmiştim.Geçekten onun üzerine 6 yıl geçmesi tamamen kendi gayreti ile oldu sanırım.Bu özgür martı, o anıyı hatırlattı ruhu da özgürdür şimdi şadolsun ışıklar içinde kalsın.

Old 03-06-2014, 11:10 AM
mesutilgim mesutilgim is offline
TE Senior Member

Default To setenay: İffet için

Sevgili Setenay kardeşim,

İffet için TE'ye yüklediğim resim için yaptığın yorumlara ve de içten ifadelerine pek çok teşekkürler !
Yaşantımızdan çooook kişiler geldi geçti.
Kimisi işte öylesi kimisi de İffet gibi iz bırakanlardan.
Özdemir Asaf şu sözü sanki İffet için söylemiş :

"GERÇEK DEĞER, GELMESİ BOŞLUK DOLDURAN DEĞİL
GİTMESİ BOŞLUK YARATANDIR"

Sevgilerimle

MESUT

PS. Ben ajandama not aldım, İfo'nun kırkına bir araya gelelim TE'ciler olarak onu analım. Ama göz yaşı ile değil güle oynaya. Eminim o da öylesini isterdi !
Reply With Quote
Old 03-06-2014, 05:19 PM
setenay setenay is offline
TE Expert

Default Antakya gezimiz ?

İyi akşamlar Mesut Bey,
Çok güzel düşünmüşsünüz,Sevgili İfot'umuzun 40. günü sanırım 14 Nisan'a denk geliyor.3 ay önce ,11-13 Nisan'da Antakya gezisi için Pegasustan bilet almıştık.Geçenlerde biraz tiyo alayım niyeti ile ,TE kimler neler çekmiş diye baktığımda en çok sizin karelerinize rastladım.İffet'i Eskihisar 'a her davet edişimde,İnşallah şu tedavi bitsin haberleşip gelelim derdi bir türlü kısmet olmadı.Ben, geçen hafta Zeynep'e facebookta sizlere duyurması için ' Baharda bir Cumartesi hepinizi bekliyorum' başlıklı davet yazısı gönderdim.Umarım İffet iyileşir onlar da katılır hevesindeydim.Uzak demezseniz 11-13-Nisan'ın öncesi yada sonrası haftasonu İffet'i anma gününü Eskihisarda sabah kahvaltısında yapalım.Karar sizin
Saygılarımla
setenay
Reply With Quote
Old 03-06-2014, 08:16 PM
mesutilgim mesutilgim is offline
TE Senior Member

Default Eskihisar buluşması

Selam sevgili Setenay kardeşim,

Ben uyarım, benim açımdan sorun değil.
Benim mail adresime (mesutilgim@gmail.com) bir mesaj at istersen, mesajlaşır programı oluştururuz.
Selamlar, sevgiler
MESUT ILGIM
Reply With Quote

Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules